open-popup

מעוניינים בציוד איכותי למפעלים?

אצלנו עם מגוון חברות בינלאומיות בתחום חומרי האטימה, ציפויים ואיכות הסביבה

  open-menu כל המוצרים שלנו
  חזרה לקטגוריות הראשיות

  טפלון

  מעוניינים בציוד איכותי למפעלים?

  אצלנו בחברת יורוסיל עובדים עם מגוון חברות בינלאומיות בתחום חומרי האטימה, ציפויים ואיכות הסביבה

   סרט טפלון

   כל בעל מקצוע מקפיד על סל כלים ייעודי למקצועו. כמו למשל – לנגר יהיו פטיש ומסור; לחשמלאי יהיה מד מתח; לאינסטלטור תהיה פומפה, וכיוצא בזאת. במידה ואתם תוהים אם עבור כל בעיה פשוטה, אתם צריכים להזעיק איש מקצוע? ובכן, ממש לא. כדאי שתדאגו שסל הכלים שלכם יהיה מגוון, לכל תרחיש אפשרי. שאם לא כן, בשביל כל תקלה קטנה, תיאלצו לקרוא לבעל מקצוע, ולשאת בעלויות רבות. בשל כך, בבעיות יומיומיות ופשוטות, תטפלו בעצמכם. כדאי שתבינו כי במקרה ועליכם לחבר חלקי מתכת, כגון – לצנרת, כדאי מאוד שארגז הכלים שלכם יכלול אף סרט טפלון, לטיפול מהיר ויעיל בנזילה. אומנם לא מדובר על כלי עבודה אמתי, אך רבים המקרים שצריכים אותו, לכל מיני חיבורים של צינורות או בעיות אינסטלציה פשוטות. האיכות של הסרט טפלון חשובה במעלה, משום כך עליכם לרכוש אותו רק מחברה מובילה, כמו חברת יורוסיל בע"מ.

   מדוע צריך סרט טפלון בארגז הכלים?

   מרבית האנשים אינם ששים, בלשון המעטה, לטפל בליקויים בדירתם. יש הנחרדים רק מעצם הרעיון לאחוז כלי עבודה כזה או אחר. אך לאלו מבינכם שמוכנים להתמודד עם בעיות קלות בבית, ולא מיד לרוץ ולהזמין שירותי איש מקצוע, נשמח לבשר "כי השד לא נורא כל כך". אתם בהחלט יכולים לצלוח את המשימה ולחסוך עלויות רבות, בתנאי שתשכילו לרכוש סרט טפלון איכותי ומחברה בעלת מוניטין. במקרה של נזילה, קודם כל, תסגרו את המים. פתחו את החיבורים וודאו שלא נשבר משהו. באם החיבורים הומוגניים, שמא עסקינן אודות איטום שצריך לחדש. משימה זו מחייבת שימוש בסרט טפלון. אותו נדרש לעטוף בכיוון של ההרכבה, באופן כזה שבעת ההברגה אין תהיה השתחררות והוא יסייע לכדי איטום מיטבי.

   עבודה נכונה ושקולה

   כאשר יש בבית נזילה, האינסטינקט הראשוני, למי שבוחר לתקן בעצמו, הוא לחבר את הצינורות. אומנם אין מדובר במשימה בלתי אפשרית או סיזיפית, אבל היא בהחלט דורשת תכנון והבנה בסיסיים, ואין להיות נמהרים בביצועה. את הבעיה ניתן לפתור על ידי הדבקת סרטים מטפלון, וליצור אטימה אופטימלית של הצינורות. הכי כדאי למיגור הבעיה לרכוש סרטי טפלון גולד, במקרים של מחברים חמים, כאשר דנים בפתרון מושלם עבור מערכת לשימוש בחומצה אגרסיבית. בחברת יורוסיל בע"מ תוכלו למצוא מוצרי טפלון עם פס דביק של חברת Kwo הגרמנית. כל המוצרים של החברה הם עם אישורים מעולים של איכות עבור המעבדות המובילות ביותר באירופה. אל תחכו לרגע האחרון, הכניסו לארגז הכלים שלכם סרטי טפלון מלכתחילה. כאשר מספרי הטלפון הם כלהלן – 04-8401360, 054-4510328.

   טפלון לצנרת

   לא כל פעולה או השכרת שירותים קלה. ברור. קיימים המון ספקים, יצרנים, נותני שירות ומוכרי מוצרים, כך שהבחירה הופכת להיות קשה מיום ליום. על מנת להגיע להחלטה הנכונה, יש לבצע סיעור מוחות וחקר הנושא, על כל היבטיו, מבעוד מועד. הדבר דומה כאשר מעוניינים לרכוש טפלון לצנרת. הפעולה של אטמים, מטבע הדברים, מתקשרת לשני אפקטים מנוגדים – סגירת מעברים או פתחים כדי שחומר מסוים לא יזלוג מצדו האחד של האטמים לצד האחר. בשל כך לאטמים אלו חייבת להיות היכולת של להפעיל כוח הידוק רב, ולחלופין הם נדרשים להיות מותאמים לכל תוואי המקום, כמו גם אלסטיים ורכים. ברם, עם התעצמות כוח האטם, באופן ישיר החיכוך בינו לבין חלקיו הנעים גדל, מה שעשוי להסב לבלאי ולהתחממות האטמים. מכך נובע, שבטרם תבחרו באטמי טפלון עבור איטום הצנרת, תשקדו בהבנת סוגו והתאמתו לייעודו. כדאי לכם, לפני הכול, להתייעץ עם עובדי חברת יורוסיל בע"מ, שהוכיחו פעמים רבות את המקצועיות והניסיון הרבים שלהם.

   מדוע הבנת השימוש של אטמי טפלון לצנרת הכרחית?

   לעתים, ובייחוד שחייבים, להגיע להחלטה גורפת, כמו למשל – רכישה של אטמי טפלון לצנרת, "מרוב עצים לא רואים את היער". הווה אומר – המון חברות כיום נותנות שירותים כאלו, חלקן אמינות ויספקו לכם המלצות אותנטיות מלקוחות קודמים; וחלקן אינן ישרות, שמונעות מן אינטרסים גרידא. בשל כך בירור מעמיק ומקדים בהחלט יסייע לכם לבחירת המוצר האפקטיבי ביותר. וכעת נעניק לכם טיפ חשוב – במדינת ישראל קיימים שני מוצרים לאיטום מובילים – הראשון מפשתן, שדומה לשערות; ואילו האחר הוא מטפלון, הזהה לסליל מדבק נייר לבן. מה שחשוב בבחירה הוא להבין כיצד הכי נכון להשתמש בהם, שאם לא כן, האיטום לא יהיה מושלם, ומכאן הדרך לנזילה קצרה.

   מחשבה לפני מעשה

   אף אחד בוודאי אינו שש לגלות בביתו נזילה, בייחוד לא בצנרת. האינסטינקט הראשוני הוא להזמין אינסטלטור או ביובית. אבל זה ממש לא מחויב המציאות. תמתינו קצת עם החלטתכם, תחקרו על הנושא, והשקיעו מחשבה למציאת הפתרון הנכון. על מנת להקל עליכם, נספר לכם כי על ידי משחות או סרטים מטפלון אפשר בקלות לאטום את הצנרת, בלי כל נזילה. באמצעותם אפשר לחבר צינורות, שמשתלבים לכדי אטימה אופטימלית של הצינורות, מה שמייתר כל דאגה מפני נזילות. על מנת שלא תתאמצו יותר מדי, נכיר לכם את חברת יורוסיל בע"מ, שנחשבת, ובצדק, כמומחית לנתינת פתרונות מקצועיים, תוך כדי אבחון בזמן אמת, לכל מה שנדרש מאחזקה מפעלית בהיבטים של איכות הסביבה, איטומים וציפויים. כדאי שתחייגו כבר עתה למספרי הטלפון הבאים – 04-8401360, 054-4510328.