open-popup

מעוניינים בציוד איכותי למפעלים?

אצלנו עם מגוון חברות בינלאומיות בתחום חומרי האטימה, ציפויים ואיכות הסביבה

  open-menu כל המוצרים שלנו
  חזרה לקטגוריות הראשיות

  הגנה מפני חלודה וקורוזיה בשיטת VCI

  מעוניינים בציוד איכותי למפעלים?

  אצלנו בחברת יורוסיל עובדים עם מגוון חברות בינלאומיות בתחום חומרי האטימה, ציפויים ואיכות הסביבה

   VCI

   כל החלטה, קטנה כגדולה, מלווה בהתחבטויות ובשיקולים של בעד או נגד. אף אחד לא יודע הכול, ורבים הם המצבים שלאורם אתם עשויים לחוש שאתם עומדים בפני שוקת שבורה. בהמון פעמים תרגישו חסרי הבנה ויכולת להחליט נכונה, ולשם כך בדיוק אתם חייבים להתייעץ עם יודעי דבר. קל וחומר כאשר מדובר אודות רכישת VCI. באופן כללי, נספר לכם כי עסקינן אודות מונח כללי של מעכב קורוזיה. מדובר על טכנולוגיה פורצת דרך, בכל מובן, אשר פישטה את יכולת ההגנה מפאת קורוזיה, והיא מושלמת כשמירה על מקומות סגורים מבלי חלודה. ולכן, רגע לפני שאתם עומדים להחליט, צרו קשר עם עובדי חברת יורוסיל בע"מ, כאשר את מספרי הטלפון של החברה הוספנו בתחתית המאמר.

   הסיבות שתומכות בבחירת VCI

   בחירת VCI מלווה בחששות מוצדקות. המון חברות מעידות על עצמן שהן הכי טובות בתחום, הכי מקצועיות והכי חדשניות. האומנם? לא תמיד הדברים באמת נכונים. אבל על מנת שתשכילו לבחור, כדאי קודם כל שתתוודעו לסיבות שכה תומכות לבחירה בטכנולוגיה זאת. ואלו הן לפי סדר רנדומלי –

   מדובר על שיטה טכנולוגית שמספקת הגנה יסודית ומלאה, פשוטה ומהימנה, מכל אסטרטגיה אחרת, כהגנה מפני קורוזיה.

   רק בשיטה זו תחסכו זמן רב והוצאה כספית ניכרת.

   טכנולוגיה זו מפחיתה את זמן העבודה ואת התשלום עבור סילוק פסולת מסוכנת.

   החשיבות של "להיות צעד אחד לפני"

   מרבית האנשים אינם מטרידים את עצמם מנוכחות של קורוזיה, עד שהמצב מחמיר. אך האם זה כדאי? ובכן, ממש לא. התארגנות בהתאם בעת שיפוץ הבית או בעת תיקונים באינסטלציה עשויה לסייע במניעת אסונות, כגון נזילה מהצנרת, ויפה שעה קודם. על מנת להבין כיצד צריך להילחם בקורוזיה יש להיוועץ מלכתחילה עם בעלי מקצוע או עם חברות מובילות בתחום, שיעזרו לכם לתכנן היטב גיאומטרית וחומרים איכותיים, שימנעו כניסה של מים, אשר באופן ישיר וגורף מסבים להיווצרות קורוזיה. קחו לדוגמא את חברת יורוסיל בע"מ, אשר מומחית למוצר הכי חדשני, מבית היוצר של ZERUST  החברה המובילה בתחום, ומבטיחה לכם הגנה ממושכת מפאת קורוזיה או חלודה בשיטה זו. אל תחכו שכבר יהיה מאוחר מדי, והמאבק בקורוזיה יהיה עיקש מדם, התקשרו במהרה לטלפונים שלהלן – 04-8401360, 054-4510328.

   מניעת קורוזיה

   לעתים נתקלים בחיים בתרחישים לא פשוטים, כאשר לא תמיד יודעים ממש איך להימנע מהם או לפתור אותם. הדרך הכי נכונה היא לבקש, מבלי להתבייש, מאיש מקצוע שיעזור לכם. כדוגמה לתרחיש זה נציין את הנושא החשוב של מניעת קורוזיה. כל מי שכבר נתקל בחייו בקורוזיה, בוודאי יעיד כי היא מתסכלת ביותר. כאשר לא מאחסנים מוצרים כראוי, או לחלופין לא דואגים לתחזוקה נכונה בזמן, וכיוצא בזה – מאוד מהר מבינים כי קורוזיה אף מייאשת ואף הרסנית. אין זה פשוט כאמור למנוע קורוזיה. אפשר למנוע אותה, על קצה המזלג, על ידי טיפולים של תחזוקה יקרים וספציפיים, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בסינרגיה עם סגסוגות של ברזל, או על ידי שימוש בכימיקלים, צבעים או ציפויי שמגנים על המתכות, וכיוצא בזה. אנו מבינים, המידע הוא רב, עמוס ובטח שלא ממש מובן. בשל כך, פנו מיד לייעוץ דרך חברת יורוסיל בע"מ, ואנו משוכנעים שאחרי הייעוץ הדברים יתבהרו.

   איך מניעת קורוזיה מתאפשרת?

   יש תופעות טבע מסוימות, שעשויות בהחלט להטריד את המנוחה של הרבה בני אדם, ארגונים, חברות או עסקים. אחת מהן היא מניעת קורוזיה. נראה על פניו כי ככל שמרבים לקרוא על הנושא, כך מבינים פחות עליו. אין כל ספק, אתם יכולים לקרוא כאוות נפשכם, אבל אם תגיעו במהרה למסקנה שאליה אנו הגענו, מוטב שתפנו לייעוץ מיודעי דבר. נעשה לכם קצת סדר במחשבות, ונבהיר לפניכם כי העמידות של מוצרים ממתכת קובעת בהכרח את הבטיחות שלכם, את האפקטיביות של הייצור ועד אורך החיים של המוצרים. ניתן למנוע קורוזיה בהמון דרכים, כגון – ציפוי אבקתי, שעמו מצפים את פני השטח של המתכות. בשלב הבא מחממים אותן, ואז האבקות מתמזגות עם המתכות לכדי ציפוי הומוגני. דרך שניה היא לעשות שימוש במתכות עמידות בקורוזיה, לשם המחשה – מדובר על מתכות כמו נירוסטה או אלומיניום.

   ייעוץ מקדים תרופה למכה

   למרות שמרבית האנשים נחרדים לשמע המלה "קורוזיה", צריך להבין שזה לא כל כך נורא. כל הסוד הוא להתייעץ עם חברה מקצועית ומנוסה, על מנת להימנע ממצבים כאלו. עליכם למצוא חברה שאין שניה לה בתחום, כגון – חברת יורוסיל בע"מ, שתוכל להציע לכם חומרים איכותיים שימנעו תרחישים כמו קורוזיה, בעלי תו תקן של איכות ובטיחות מובטחים. בחירה בחברה הנכונה תעשה את כל ההבדל בין הצלחה לבין כישלון במלחמה כנגד קורוזיה. אז אל תהססו, התקשרו כבר כעת לטלפונים שלעיל – 04-8401360, 054-4510328.

   מניעת חלודה

   יש מצבים בחיים שמרבית בני האדם היו מעדיפים שלא לחוות אותם. למרות שתמיד אפשרי להיכנס לרשת האינטרנט ולבדוק איך מתמודדים עם מצב כזה או אחר, כל המידע הוא מוטל בספק, ולא תמיד אפשר לדעת מה נכון או לאו. מצבים כאלו בדיוק מחייבים אתכם לבקש ייעוץ מאנשי מקצוע. ואם נהיה יותר ספציפיים, בכל מה שמתקשר לתחום של מניעת חלודה. אבל קודם כל נבין לעומק את היווצרות החלודה. ובכן, היא נוצרת כשמתכת מתחמצנת על ידי חמצן ומים שתדיר באוויר. הם סמוכים לפני השטח של המתכת, שמעלה חלודה כתוצאה מהליך כימי. מאז ראשית הימים מוכרת בעיית החלודה, לברזל נודעת התכונה של חלודה, כמו גם לאבץ או לנחושת. ולחלופין כסף וזהב הן מתכות שלא עוברות חמצון. שאלת המיליון דולר – לא אין עושים שימוש במתכות שתהליך החמצון שלהן מועט? ובכן, הכול מתחיל ונגמר בכסף. המתכת מברזל הרבה יותר שכיחה ומחירה מועט. על מנת להבין איך להימנע מחלודה יותר לעומק, רצוי שתיכנסו לאלתר לאתר של חברת יורוסיל בע"מ, ותרחיבו את ההשכלה שלכם בתחום.

   מה הדרך הכי מומלצת לשם מניעת חלודה?

   הבנה מעמיקה ומוקדמת, תסייע לכם לצלוח את התהליך של מניעת חלודה. יש כמובן כל מיני עצות ושיטות "סבתא", אשר ספק אם יעזרו לכם באמת. במידה ואינכם מרגישים יותר מדי בטוחים בעצמכם, ייעוץ מלכתחילה בהחלט יסייע לכם. ננסה לעזור לכם עם האמירה החד משמעית – ניתן למנוע חלודה באם מונעים אותה מההתחלה. משמעות הנאמר היא להקפיד על תחזוקה קבועה של המתכת, מה שיעזור לעצור את התפשטות החלודה. וכדי שנהיה יותר ספציפיים נאמר לכם כי יש כל מיני דרכים למנוע חלודה. כמו למשל – הגנה קתודית, לפיה יש לחבר לברזל מתכת עם פוטנציאל חיזור מועט. עם התחמצנות הברזל, אלקטרונים אובדים והברזל לוקח אלקטרונים אחרים במקומו עם פוטנציאל של חיזור מועט יותר. או לדוגמה – להשתמש בצבע שמן, אשר אמון על עצירת כניסת המים לברזל.

   פנייה למומחים מלכתחילה

   באם אתם מעוניינים לדעת כיצד למנוע היווצרות של חלודה, או מה בדיוק לעשות כאשר יש כבר חלודה, אז עליכם פשוט לפנות לחברה מומחית בתחום, שמציגה רקורד עשיר בתחום. לא כדאי שתסירו את החלודה בביתכם בעצמכם – הפעולה הזאת מחייבת הבנה בחומר הנכון, הרכבת משקפיים וענידת כפפות מתאימים, ולרוב מדובר בחומרים מסוכנים, שעשויים להסב נזק לכם ולסביבה שלכם. על מנת לצלוח את התהליך, צרו עוד היום קשר עם עובדי חברת יורוסיל בע"מ, שייטיבו לייעץ לכם בתחום, לפי מס' הטל' כלהלן – 04-8401360, 054-4510328.