open-popup

מעוניינים בציוד איכותי למפעלים?

אצלנו עם מגוון חברות בינלאומיות בתחום חומרי האטימה, ציפויים ואיכות הסביבה

  open-menu כל המוצרים שלנו
  חזרה לקטגוריות הראשיות

  מסיר שומנים תעשייתי

  מעוניינים בציוד איכותי למפעלים?

  אצלנו בחברת יורוסיל עובדים עם מגוון חברות בינלאומיות בתחום חומרי האטימה, ציפויים ואיכות הסביבה

   מסיר שומנים תעשייתי

   יש פעולות שקשה מאוד לבצע אותן ללא הבנה מעמיקה בתחום. פעולות אלו מחייבות מידע מקצועי רלבנטי וניסיון עשיר. בחירה לא מושכלת, בהכרח לא תספק לכם מענה סביר בעת הצורך. נמחיש זאת על ידי בחינת הנושא של כלים וציוד תעשייתיים שמתמלאים בשומנים ובלכלוכים, שקשה, עד בלתי ניתן, להיפטר מהם על ידי חומרי ניקיון סטנדרטיים. הדרך היעילה ביותר להתגבר על השומנים הינה באמצעות מסיר שומנים  תעשייתי. אחד מן הדברים שמייחדים אותו הוא החיסכון בזמן. מדובר בחומר ניקוי כימיקלי, שמנקה ביעילות את המשטח לאלתר. מה שחוסך עלויות בגין השכרת או רכישת ציוד יקר, שכר של כוח אדם, וכולי. לא קונים דברים חשובים כאלו מכל חברה, ויש לערוך סקר מקדים. חסכנו לכם זמן ומאמץ, בשל כך שאנו מציגים לפניכם בחום את שירותי חברת יורוסיל בע"מ.

   מה הן המעלות של מסיר שומנים  תעשייתי?

   לא כל יום קונים מסיר שומנים  תעשייתי, יש בשוק סוגים טובים ופחות טובים. על מנת לבחור בסוג הטוב ביותר, מומלץ להבין מה ההיצע בשוק, מה הצרכים שלכם, מה התקציב   שלכם, ולבחור אותו בהתאם. אנו מציגים בפניכם את המעלות המובילות שלו –

   מסיר שומנים עם תו ירוק

   ניקיון עמוק – מסיר השומן התעשייתי מהווה מענה מעולה להיפטר משומנים. באמצעותו מתבצע ניקיון יסודי של הציוד היקר שלכם, וזאת ללא שתהיו חייבים להפעיל יותר מדי כוח לקבלת התוצאה הרצויה.

   עלות אל מול תועלת – המחיר של מסירי שומנים תעשייתיים סביר ביותר, ואפשר לקנות אותו בכמות גדולה, על מנת לנקות כל מיני חלקים בצורה יסודית, תוך כדי הסרה לחלוטין של כל כתם וכתם. חלק משמעותי מההוצאה הכספית החסכונית של מסירי שומנים תעשייתיים נובעת מהעובדה כי לא תצטרכו לנצל שוב ושוב את המשאבים המשמעותיים שלכם, מן הסיבה שניקוי יחיד מספיק בכדי לספק לכם תוצאת ניקיון מושלמת, כמובן באם תרכשו אותם מחברה שמציעה אותם רק בחומרים הכי איכותיים.

   מדוע האיכות כה חשובה?

   אומנם כתמי השומן מטרידים אתכם, וחשוב לכם להיפטר מהם מיד, אבל החלטה נמהרת אינה מומלצת כאשר צריך להסיר אותם ביעילות. באותו האופן שלטכנאים או לחלופין שלאומנים עקרוני לעבוד עם כלים ייעודיים, כך מי שאמון על ניקוי תעשייתי צריך להיערך עם מוצרי ניקוי איכותיים בבואו להסיר שומנים תעשייתיים. בחירה חכמה תגרום לחוויית ניקיון קלה ומושלמת, עד לכדי הסרה מוחלטת של כתמי השומן.  מציאת החומר שמסיר שומנים תעשייתי מומלצת בפרט עם חברת יורוסיל בע"מ. אין כל עוררין על כך שבחברה הזאת תמצאו סופגי שמן וחומצות של חברת DARCY , SPILFYTER , Spill Hound וממיטב החברות העולמיות בתחום. אז חייגו כבר עתה למספרי הטלפון – 04-8401360, 054-4510328.

   דגריזר מסיר שומנים

   הפעילות בכל בית היא דינמית, מבשלים, אופים, מגדלים חיות מחמד, וכיוצא בזאת. אין מי שלא אוהב שהבית שלו נקי ומפיץ ריחות מבושמים. הדבר יכול להיות קשה יותר כאשר מגדלים בבית כלב או חתול. עד כמה שהם מאולפים, לפעמים הם מתבלבלים ומטילים את מימיהם וצרכיהם בבית. המראה עגום, והריחות נוראיים. האינסטינקט הראשוני הוא להתרעם עליהם, אך מכיוון שזה קרה בלי כל כוונה, ובעיקר שאין הם ממש מבינים אתכם, כדאי שתמצאו דרכים לטפל בבעיה. היוועצו קודם, אך אנו כאן כדי לסייע לכם. בדקנו ומצאנו – דגריזר מסיר שומנים בהחלט יעזור לכם במצבים כאלו. אתם לא צריכים יותר להתבונן חסרי ישע בבלגן שנהיה בביתכם. עליכם רק לרסס את החומר על המקום שמועד לפורענות, וצ'יק צ'ק הכול ייעלם כלא היה. על מנת שתשכילו לרכוש את החומר ניקוי הטוב ביותר, היוועצו עם צוות העובדים של חברת יורוסיל בע"מ, שישמחו לעמוד לרשותכם תמיד.

   כיצד החומר דגריזר מסיר שומנים יסייע לכם במטבח?

   המטבח הוא מרכז הבית, ממש לב הבית. בו כל בני המשפחה יושבים לאכול מדי יום, מנהלים שיחות, מקיימים אינטראקציה, ובעיקר נהנים מאוכל טוב. אבל בל נשכח כי במטבח אף אופים ומבשלים, בדרך כלל על בסיס יום יומי. משמעות הדברים, שהכרחי כי ייווצרו כתמי שומן על הטוסטר, הדלפק, המיקרוגל, הארונות ותנור האפייה. ואין מי שנהנה באמת מתרחישים כגון אלו. בוודאי כבר ניסיתם המון תכשירי ניקיון, וכל הזמן צפיתם באותה תוצאה – הכתמים לא נעלמו לחלוטין. כדי שזה יקרה עליכם להתעמק בנושא, לבקש סיוע מאנשי מקצוע מנוסים. לאחר שתעשו זאת, תגלו כי יש פתרון. כתמי השומן במטבח יוסרו לחלוטין על ידי השימוש בחומר דגריזר מסיר שומנים. כל זאת יושג באמצעות ניגוב קל עם סחבה.

   בחירת החומר המושלם

   אין מי שלא אוהב שהדירה שלו נקייה ואסתטית. בפרט כשמדובר על חדרי הנוחיות והמקלחת. החללים הללו עשויים להתלכלך ולצבור כתמים שומניים, שמאוד קשה להעלים אותם. כמו בכל תחום, אף בתחום של חומרי ניקיון להסרת כתמי שומן ההיצע הוא פשוט עצום. במקום לבזבז המון זמן  והמון כסף על רכישת תכשירי ניקיון שאינם אפקטיביים, מה שבוודאי יסב לכם תסכול רב ומפח נפש, התייעצו עם יודעי דבר מבעוד מועד. אין כל ספק שהם ימליצו לכם על תכשירי ניקיון של דגריזר, אשר בהינף יד יעלימו את כל השומנים מעל גבי המשטחים, והם ייראו בדיוק כפי שהם נראו ביום שרכשתם אותם. קחו לדוגמה את סופגי השמן והחומצות של חברת DARCY , SPILFYTER , Spill Hound וממיטב החברות העולמיות בתחום, אותם תוכלו להשיג מידיה הנאמנות של חברת יורוסיל בע"מ. צלצלו לטלפונים – 04-8401360, 054-4510328.

   דגריזר

   יש דברים שבהחלט אפשר לעשות לבד, ולעומתם יש דברים שממש לא. אותם דברים עשויים לעורר אצלכם שאלות של הבנה בסיסית. המון רוכבי שטח או רוכבי כביש מתחבטים בשאלה החשובה – מה הדרך הכי נכונה לשטוף את האופניים שלהם? ובכן, קודם כל, מומלץ לשטוף אותם לפחות פעם בשבוע, ולא משנה אם הם נקיים ומה מצבם הכללי. על מנת שהשטיפה תהיה יסודית, כדאי להשתמש בחומר דגריזר, שהוא מסיר שומנים מיוחד. מומלץ שתתוודעו לחברת יורוסיל בע"מ.

    למה דגריזר כה מהותי בשטיפת אופניים?

   המוני רוכבי אופניים נתקלים בשאלה – מה הדרך הכי אפקטיבית לנקות באופן יסודי את אופניהם? ובכן, במידה וקצת תחקרו על הנושא, תיווכחו כי הדרך הכי נכונה לנקות אותם היא על ידי דגריזר. באם הסוללה, לדוגמה, נסתמה, באמצעות ריסוס של החומצה הנ"ל הסתימה תיפתח. השימוש בו מומלץ לניקיון של מעבירי הילוכים אחורי או קדמי, החוליות של השרשרת, החיבורים של הכבלים, או לחלופין הצירים של הגלגלים, וכיוצא בזה. מדובר על חומר ניקוי מקצועי ביותר, כמו גם ידידותי למשתמש ולאופניים, כמובן.

   למה שטיפת אופניים כה הכרחית?

   מרבית בני האדם שנוהגים לרכב על אופניים באופן קבוע, מעוניינים שהם יהיו שמישים וישרתו אותם לטווח הארוך. לא כולם מבינים מהי הדרך הכי נכונה לשטוף אותם וכיצד. קודם כל, שטיפת אופניים חשובה מהיבט השמירה עליהם. שנית כל, על ידי שטיפת אופניים ניתן למצוא כל מיני בעיות, שביום יום סביר להניח שאי אפשר להבחין בהן. כמו כן, בעת ניקיון האופניים עם הדגריזר תוכלו להרגיש במו כפות הידיים שלכם את המצב של החישוקים ושאר הרכיבים באופניים, ותתוודעו באם הם נסדקו או שמא הם התעקמו. כאשר מנקים את האופניים ניתן לגלות כל מיני סדקים או שריטות בהם. על מנת שתבחרו נכון את החומר, ותדעו את הכמות הרצויה, פנו עוד היום לשירותי חברת יורוסיל בע"מ. עסקינן אודות החברה ששמה הולך לפניה בישראל בייבוא, ייצור ושיווק אטמים, ובאספקה של סופגי שמן וחומצות של חברת DARCY , SPILFYTER , Spill Hound וממיטב החברות העולמיות בתחום. מספרי הטלפון שלה הם – 04-8401360, 054-4510328.