open-popup

מעוניינים בציוד איכותי למפעלים?

אצלנו עם מגוון חברות בינלאומיות בתחום חומרי האטימה, ציפויים ואיכות הסביבה

  open-menu כל המוצרים שלנו
  חזרה לקטגוריות הראשיות

  סרטי אטימה

  מעוניינים בציוד איכותי למפעלים?

  אצלנו בחברת יורוסיל עובדים עם מגוון חברות בינלאומיות בתחום חומרי האטימה, ציפויים ואיכות הסביבה

   סרט אטימה

   קיימים מצבים בחיים שמצריכים קבלת החלטה שמלווה באתגרים. לא תמיד קל להכריע את כף המאזניים ולהגיע להחלטה הכי נבונה. אותו הדבר צפוי לקרות כאשר מנסים להחליט איזה חומרי הכי אופטימלי לשם איטום. השוק כיום מוצף בשיטות ובחומרים לאיטום, כאשר כל חברה וכל יצרן עושים הכול כדי לשכנע אתכם לבחור בהם. בהחלט מצבים שאינם פשוטים. על מנת להגיע להחלטה אפקטיבית, בבואכם לבחור למשל סרט אטימה, תבררו כמה שיותר פרטים מראש, לרבות יתרונות מול חסרונות של כל מוצר כזה. ברור כי עליכם לקחת בחשבון עלות שתתכתב היטב עם מסגרת התקציב שלכם, ותהפוך את העסקה שאתם עומדים לבצע כמשתלמת. כדי לעשות לכם קצת סדר בדברים, ולחסוך מכם זמן ואנרגיות של חיפושים מתישים, אנו ממליצים לכם על סרטי האטימה של חברת יורוסיל בע"מ, נסו ותיווכחו בעצמכם.

   השימושים והתכונות הבולטים של סרט אטימה

   רבים הם המצבים שבהם נדרש להסתייע בחומר איטום כזה או אחר. לפני שתגיעו למעמד של רכישה, ומכיוון שהשוק מוצף בחומרי איטום, כדאי שתסתייעו בייעוץ מראש מחברה אמינה וותיקה, כדי למקסם את יתרונות העסקה שלכם. קודם כל, עליכם להבין שכדי ליהנות מאטימה עמידה ואפקטיבית, צריך להתאים את האיטום לחומר שעמו אתם מעוניינים לאטום. השוק מציע איטום מאלומיניום, ממסטיק מסיליקון, והכי טרנדי כיום הוא סרט אטימה. וכעת נציג בפניכם את השימושים והתכונות היעילים שמאפיינים אותו –

   ניתן להשתמש בסרט האטימה לשימוש פנימי וחיצוני.

   הסרט שמיש לאיטום חיבורים בין קירות ובין רצפה לקיר.

   קל ונח להשתמש בסרט אטימה.

   על ידי סרט האטימה אוטמים חיבורים בין כל מיני תשתיות.

   סרטי האטימה עמידים בסביבה חומצית ואלקלית.

   הם מתאימים לשימוש פנימי כחלק ממערכת חיפוי.

   סרט האטימה מתאים בפרט לתשתית של לוחות גבס.

   סרטי האטימה נודעים כבעלי אלסטיות גבוהה.

   סרט זה מתאים לחדרים רטובים, בריכות שחייה ומטבחים תעשייתיים.

   ההשפעה לרעה של הרטיבות

   מאז שחר ההיסטוריה מובן לכולם כי לרטיבות יש השפעה רעה על מקומות בבית. הם מסבים לנזילות ולקורוזיה. הכי כדאי לשמור על תחזוקה שוטפת, ולהחליף אטמים מדי תקופה. אך אם לא, בכל תרחיש של נזילה, יש לבוק החלפת אטמים. יש כיום המון סוגי אטמים – משחות, סרטים, דבקים, ומה לא. לא כדאי שתחליטו בעצמכם על סוג האיטום. במידה שתעשו כך, רק תעמיקו יותר את ההשפעה לרעה של הרטיבות. על מנת לעזור לכם, בדקנו ומצאנו – הכירו את חברת יורוסיל בע"מ. המוצרים של החברה הינם בעלי אישורי האיכות הגבוהים ביותר של מיטב המעבדות באירופה. נציגי החברה לא יעזבו אתכם עד שימצאו לכם את המוצר הטוב ביותר, שיענה לכל הדרישות שלכם. אז חייגו – 04-8401360, 054-4510328.

   סרט איטום צנרת

   יש משימות שמחייבות היכרות אלמנטרית עם מהותן. הרבה בני אדם שניצבים לפני משימות כאלו ואחרות תוהים כיצד לנהוג. בפרט כאשר דנים בהיבט של סרט איטום צנרת. ככל שתבררו ותחקרו את הנושא מראש, כך ההחלטה שלכם תהיה טובה יותר. כדאי אף להיוועץ עם העוסקים בתחום, שיובילו אתכם להחלטה נבונה. בירור הנושא יגלה לכם כי מדובר על סרטי איטום שמתאימים לשימוש מתחת למים, וכי מתקבלת באמצעותם אטימה אופטימלית של קרע, חור או סדק, והן שמתקיימת אטימה ואיחוד מרביי של מנעד רב של משטחים, כאשר ממש לא נדרשים להתאמץ, וכן שהם מעולים לאטימת צנרת דולפת וחורים בצינור, וכיוצא בזה. אל תרכשו סרטים לאיטום בצנרת לפני שתתייעצו עם נציגי חברת יורוסיל בע"מ, הם בהחלט מהמובילים בתחום.

   מה הן היתרונות של סרט איטום צנרת?

   מי ששוקל לרכוש סרט איטום צנרת, לא תמיד יודע "על מה ולמה". כמו בכל תחום, יש הרבה סוגים, יצרנים וחברות שעוסקות בכך. לפני שסוכני המכירות ישסו בכם את כוחם, והבחירה תהיה הרבה יותר קשה, רצוי שתכירו היטב את היתרונות החשובים שלו, לפחות העקרוניים, שיובילו אתכם להחלטה הנכונה. ובכן, היתרונות של סרטי איטום לצנרות הם כלהלן –

   מדובר בשיטת איטום ידידותית לסביבה, כמו גם ידידותית למשתמש.

   מתקבלת אטימות מושלמת – אוויר ומים אינם יכולים להיכנס דרכו.

   אפשר לבצע הלכה למעשה של הסרט על רטוב.

   הסרט איטום נדבק באיתנות רבה לכל חומר.

   סרט האיטום בעל עמידות כימית מושלמת.

   הוא נותר גמיש.

   לחשוב פעמיים

   אומנם בהתרחש רטיבות, כולם ממהרים לחנות, כדי להצטייד בחומר אטימה כזה או אחר, אבל חייבים להבין כי יש החלטות שאסור לעשות בפזיזות. צריך לשקול אותן בכובד ראש, להשוות בין סרטי עיצום, לבקש כמה הצעות מחיר, להבין את עניין העלות מול התועלת, ולמצוא את המוצר הטוב ביותר כמענה מושלם לבעיה בצנרת שלכם. אפשר לוודא, למשל, כי על ידי סרטי איטום אלו, האיטום יבוצע בלי כל עיוות או קמט. והכי חשוב, שהוא יהיה איכותי. כל זאת אפשרי באם תמצאו חברה שמספקת מוצרים אלו כבר שנים רבות, ולאחר ניסוי וטעייה הבינה מה הסוג והמותג הכי מומלצים. קחו כדוגמא את חברת יורוסיל בע"מ, אשר שנות הניסיון שלה הינן רבות. התקשרו לאלתר לטלפונים – 04-8401360, 054-4510328.